O auto je třeba pečovat a čas od času Vás nemine “generální úklid” podobný tomu domácímu. Nejčastěji se tak děje jaře, kdy si vůz po náročné zimě zaslouží výraznější péči. Proto pro vás máme voucher na ruční čištění od Automyčky Express za zvýhodněnou cenu.

Nejčastější a první volbou bývá automatická myčka. Ta má výhodu v rychlosti a nenáročnosti. Tím však výhody pomalu končí – lepší programy jsou relativně drahé a karoserie častým používáním kartáčových myček trpí. Lak postupně ztrácí lesk a objevují se na něm hologramy a vlásečnice.

Vždy doporučujeme strávit čištěním trochu více času a vsadit na šetrnější ruční mytí. Pro někoho je to doslova rituál. Auto je potřeba důkladně opláchnout a zbavit ho prachu a bahna. Jakmile je tento krok hotov, přichází čas na kontaktní mytí, bez něj se dobrého výsledku dosáhnout nedá. Doporučujeme šampon, který má pH neutrální a nebude narušovat vosk.

Pokud nechcete okolo auta dlouho poskakovat a přesto docílit slušného výsledku, lze využít samoobslužné vysokotlaké mytí. V takové bezkontaktní myčce je dobré auto nejprve opláchnout vysokým tlakem, následně zvolit režim mytí speciálním práškem s vodou. Pak už stačí auto znovu opláchnout a na to bývá k dispozici program se změkčenou vodou, která nezanechává stopy. Pokud chcete mít jistotu nejlepšího výsledku, můžete ještě auto vysušit hadrem.

Nakonec ta nejpohodlnější varianta - svěřte vůz do péče profesionálů. Proto pro vás máme voucher na ruční čištění od Automyčky Express za zvýhodněnou cenu. Šamponování, voskování, čištění mezidveřních prostor a alu disků, leštění palubní desky, vysávání interiéru včetně zavazadlového prostoru, tepování koberečků a sedadel atd. Takový velký úklid se může hodit třeba před vrácením auta zpět k nám do Driveta.

Voucher v hodnotě 2.000,- na programy Automyčky Express si u nás můžete koupit za 1.500,-. Pětistovka Vám tak zůstane v kapse!

Automyčky Express nabízejí šest čistících programů a sídlí na dobrých adresách v největších shopping centrech v ČR. Pobočky najdete v Brně, Ostravě, Hradci Králové, Plzni, Kladně a celkem 18x v Praze.

Pro objednání voucheru klikněte ZDE.